Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Dobromiry
kierunek:
Filharmonia
4
36
55
5
10
25
42
57
6
12
27
42
57
7
12
27
42
57
8
12
27
42
57
9
12
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
22
37
52
18
07
22
37
52
19
07
22
37
52
20
11
31
51
21
11
31
51
22
11
31
43
B
B - Kurs do przystanku Plac Rodła