Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Plac Kościuszki
kierunek:
Ludowa
5
09
21
36
51
6
05
20
35
50
7
05
20
35
50
8
05
20
35
50
9
05
20
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
20
35
50
15
05
20
35
50
16
05
20
35
50
17
05
20
35
50
18
05
20
35
50
19
05
20
35
A
50
20
04
24
44
21
04
09
B
24
44
22
04
A
24
A
44
A
23
04
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno