Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Piastów
kierunek:
Ludowa
5
11
23
38
53
6
07
22
37
52
7
07
22
37
52
8
07
22
37
52
9
07
22
37
52
10
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
07
22
37
52
15
07
22
37
52
16
07
22
37
52
17
07
22
37
52
18
07
22
37
52
19
07
22
37
A
52
20
06
26
46
21
06
11
B
26
46
22
06
A
26
A
46
A
23
06
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno