Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Piastów
kierunek:
Ludowa
5
10
26
46
6
06
26
46
7
06
26
46
8
06
26
46
9
06
22
37
52
10
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
07
22
37
52
15
07
22
37
52
16
07
22
37
52
17
07
22
37
52
18
07
26
32
B
46
A
19
06
26
46
20
06
26
46
21
06
26
46
22
06
A
26
A
46
A
23
06
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno