Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Plac Kościuszki
kierunek:
Plac Rodła
9
36
51
10
06
21
36
51
11
06
21
36
51
12
06
21
36
51
13
06
21
36
51
14
06
21
36
51
15
06
21
36
51
16
06
21
36
51
17
06
21
25
A
36
A
51
A
18
06
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Brama Portowa