Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
101
Bogumińska Park
kierunek:
Police Jasienica Pętla
5
02
29
6
12
57
7
42
8
27
9
12
57
10
42
11
27
12
12
57
13
42
14
27
15
12
57
16
42
17
27
18
12
57
19
42
20
27
57
21
42
22
27
23
12
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Police Rynek