Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Skolwin Dworzec
kierunek:
Police Tanowska Szkoła
5
49
A
6
26
A
7
26
A
8
06
A
46
A
9
46
A
10
26
A
11
06
A
46
A
12
26
A
13
06
A
46
A
14
26
A
15
06
A
46
A
16
26
A
17
06
A
46
A
18
46
A
19
26
A
20
06
A
46
A
21
26
A
22
06
A
44
A
23
24
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Police Zajezdnia