Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Bogumiły
kierunek:
Ludowa
18
39
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno