Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Szpitalna
kierunek:
Ludowa
5
01
17
37
57
6
17
37
57
7
17
37
57
8
17
37
57
9
13
28
43
58
10
13
28
43
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
58
16
13
28
43
58
17
13
28
43
58
18
17
23
B
37
A
57
19
17
37
57
20
17
37
57
21
17
37
57
A
22
17
A
37
A
57
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno