Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Plac Szarych Szeregów
kierunek:
Ludowa
5
11
27
47
6
07
27
47
7
07
27
47
8
07
27
47
9
08
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
54
14
09
24
39
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
24
39
54
18
08
27
47
A
19
07
27
47
20
07
27
47
21
07
27
47
22
07
A
27
A
47
A
23
07
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin