Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Plac Grunwaldzki
kierunek:
Ludowa
5
01
13
25
40
55
6
10
25
40
55
7
10
25
40
55
8
10
25
40
55
9
10
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
25
40
55
15
10
25
40
55
16
10
25
40
55
17
10
25
40
55
18
10
25
40
55
19
10
25
40
A
55
20
08
28
48
21
08
28
48
22
08
A
28
A
48
A
23
08
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin