Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Dobromiry
kierunek:
Ludowa
5
28
44
6
04
25
45
7
05
25
45
8
05
25
45
9
05
26
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
12
26
45
19
05
A
25
45
20
05
25
45
21
05
25
45
22
05
24
A
44
A
23
04
A
24
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin