Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Robotnicza
kierunek:
Ludowa
19
10
A
20
21
22
29
A
49
A
23
09
A
29
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin