Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Zajezdnia Golęcin
kierunek:
Ludowa
20
03
A
21
22
30
A
50
A
23
10
A
30
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin