Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Szwoleżerów
kierunek:
Ludowa
5
06
22
42
6
02
22
42
7
02
22
42
8
02
22
42
9
02
18
33
48
10
03
18
33
48
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
02
17
32
47
15
02
17
32
47
16
03
18
33
48
17
03
18
33
48
18
03
22
28
B
42
A
19
02
22
42
20
02
22
42
21
02
22
42
22
02
A
22
A
42
A
23
02
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno