Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Ofiar Oświęcimia
kierunek:
Pomorzany Dobrzyńska
5
23
47
6
10
34
58
7
22
46
8
10
34
58
9
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
42
13
02
22
42
14
02
22
42
15
02
22
42
16
02
22
42
17
02
22
42
18
02
22
46
19
10
34
20
04
34
39
A
21
04
34
39
A
22
05
35
23
02
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Klonowica Zajezdnia