Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Kmieca
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
30
6
00
30
7
00
30
8
00
30
9
00
30
10
00
30
54
11
17
41
12
05
29
53
13
17
41
14
05
29
53
15
17
41
16
06
30
54
17
18
42
18
06
30
19
00
30
20
00
30
21
00
30
22
00
30
59
B
23
29
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Zawadzkiego