Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Krakowska – Rubież
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
09
39
6
09
39
7
09
39
8
09
39
9
09
39
10
09
36
11
00
24
48
12
12
36
13
00
24
48
14
12
36
15
00
24
48
16
12
36
17
00
24
48
18
12
39
19
09
39
20
09
39
21
09
39
22
09
39
23
09
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Klonowica Zajezdnia