Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Wrocławska
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
12
42
6
12
42
7
12
42
8
12
42
9
12
42
10
12
39
11
03
27
51
12
15
39
13
03
27
51
14
15
39
15
03
27
51
16
15
39
17
03
27
51
18
15
42
19
12
42
20
12
42
21
12
42
22
12
42
23
12
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Klonowica Zajezdnia