Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
62
Białowieska
kierunek:
Plac Zwycięstwa
6
03
7
01
8
09
9
49
10
59
11
12
09
13
19
14
31
15
38
16
43
17
59
18
19
08
20
14
21
26
22
36
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wyszyńskiego