Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Bogumiły
kierunek:
Turkusowa
21
20
A
22
23
01
A
05
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno