Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Turkusowa
kierunek:
Stocznia Szczecińska
4
59
5
19
39
59
6
19
39
59
7
19
39
59
8
19
39
59
9
19
39
59
10
19
39
59
11
19
39
59
12
19
39
59
13
19
39
59
14
19
39
59
15
19
39
59
16
19
39
59
17
19
39
59
18
19
39
59
19
10
A
19
39
59
20
19
39
59
21
19
39
59
22
19
B
39
B
51
B
23
10
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Antosiewicza