Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Piotra Skargi
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
32
52
6
13
33
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
13
33
53
10
13
33
53
11
13
33
53
12
13
33
53
13
13
33
53
14
13
33
53
15
13
33
53
16
13
33
53
17
13
33
53
18
13
33
53
19
13
33
53
20
13
33
53
21
13
33
53
22
12
32
52
B
23
12
B
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin