Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Łękno
kierunek:
Stocznia Szczecińska
1
39
A
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
54
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno