Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Plac Szarych Szeregów
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
18
32
47
6
02
20
35
50
7
05
21
36
51
8
06
21
36
51
9
06
21
36
51
10
06
21
36
51
11
06
21
36
51
12
06
21
36
51
13
06
21
36
51
14
06
21
36
51
15
06
21
36
51
16
06
21
36
51
17
06
21
36
51
18
06
20
35
50
19
05
20
35
50
20
05
19
37
57
21
17
37
57
22
15
35
55
B
23
15
B
B - Kurs do przystanku Antosiewicza