Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Matejki
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
26
40
55
6
10
28
43
58
7
13
29
44
59
8
14
29
44
59
9
14
29
44
59
10
14
29
44
59
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
59
18
14
28
43
58
19
13
28
43
58
20
13
27
45
21
05
25
45
40
B
22
05
23
43
23
03
B
23
B
17
B
36
B
B - Kurs do przystanku Antosiewicza