Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Parnica
kierunek:
Stocznia Szczecińska
0
23
C
53
C
1
18
A
2
3
4
5
09
24
39
54
6
08
23
38
53
7
08
23
38
53
8
08
23
38
53
9
08
23
38
53
10
08
23
38
53
11
08
23
38
53
12
08
23
38
53
13
08
23
38
53
14
08
23
38
53
15
08
23
38
53
16
08
23
38
53
17
08
23
38
53
18
08
23
38
53
19
08
23
38
53
20
09
28
31
A
48
21
08
23
B
28
48
22
08
28
B
48
23
00
B
23
C
53
C
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Antosiewicza
C - Kurs do przystanku Pomorzany