Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Celna
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
14
29
44
59
6
13
28
43
58
7
13
28
43
58
8
13
28
43
58
9
13
28
43
58
10
13
28
43
58
11
13
28
43
58
12
13
28
43
58
13
13
28
43
58
14
13
28
43
58
15
13
28
43
58
16
13
28
43
58
17
13
28
43
58
18
13
28
43
58
19
13
28
43
58
20
14
33
36
A
53
21
13
28
B
33
53
22
13
33
B
53
23
05
B
28
C
58
C
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Antosiewicza
C - Kurs do przystanku Pomorzany