Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Pyrzycka
kierunek:
Jezierzyce
5
28
A
58
6
28
58
7
28
58
8
28
9
28
A
10
28
A
11
28
A
12
28
A
13
29
A
59
14
29
59
15
29
59
16
29
59
17
28
58
18
58
A
19
58
A
20
58
A
21
58
A
22
58
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Śmierdnica