Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Emilii Gierczak
kierunek:
Śmierdnica
5
12
42
A
6
12
A
42
A
7
12
A
42
A
8
12
A
9
12
10
12
11
12
12
12
13
12
42
A
14
12
A
42
A
15
11
A
41
A
16
11
A
42
A
17
12
A
42
A
18
42
19
42
20
42
21
42
22
43
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Jezierzyce