Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Bogumiły
kierunek:
Turkusowa
20
53
A
21
22
23
25
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno