Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Plac Kościuszki
kierunek:
Gumieńce
4
50
5
03
15
32
47
58
6
02
17
32
47
7
02
17
32
47
8
02
17
47
9
02
17
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
02
17
32
47
15
02
17
32
47
16
02
17
32
47
17
02
17
32
47
18
02
17
32
47
19
02
17
32
47
20
02
16
29
46
21
06
26
46
56
A
22
06
26
46
56
A
23
18
A
36
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno