Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Bogumiły
kierunek:
Gumieńce
22
04
A
23
04
A
26
A
43
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno