Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Parnica
kierunek:
Gumieńce
5
19
34
49
6
03
18
33
48
7
03
18
33
48
8
03
33
48
9
03
18
33
48
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
03
18
33
48
15
03
18
33
48
16
03
18
33
48
17
03
18
33
48
18
03
18
33
48
19
03
18
33
48
20
03
16
33
53
21
13
33
44
A
53
22
13
33
44
A
23
06
A
24
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno