Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
34
Krakowska 01 - pl. Kościuszki
kierunek:
do Huty Pr
5
16
P
6
06
38
W
7
19
39
W
8
9
03
10
18
11
33
12
43
13
38
W
14
15
55
15
28
16
17
01
57
18
19
07
W - nie kursuje w okresie wakacji.
P - kurs skrócony do przystanku Pułaskiego pętla.