Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Lwowska 10 - Rzędzin
kierunek:
Os.Koszyckie P.Os.Kolejowe
3
37
KMN
4
20
5
10
47
6
20
40
7
20
8
30
9
50
10
50
11
50
12
13
26
14
10
40
15
20
16
27
17
07
18
30
19
22
20
21
30
K - kurs do przystanku Krakowska Plac Popiełuszki.
M - kurs z pominięciem wjazdu pod Leroy Merlin.
N - kurs z pominięciem wjazdu na Jana Pawła II-Rondo Niepodległości