Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Błonie 01 - Nowodąbrowska
kierunek:
Szp.Św.Łukasza P.Os.Kolejowe
4
14
MN
5
35
6
28
59
7
36
59
8
47
9
10
10
11
22
12
30
13
22
14
53
15
42
16
15
52
17
18
00
30
19
51
20
50
21
22
47
M - kurs z pominięciem wjazdu pod Leroy Merlin.
N - kurs z pominięciem wjazdu na Jana Pawła II-Rondo Niepodległości