Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Słoneczna 10 - Orkana
kierunek:
Os.Koszyckie P.Os.Kolejowe
3
38
KMN
4
22
5
12
49
6
22
42
7
22
8
32
9
52
10
52
11
52
12
13
28
14
12
42
15
22
16
29
17
09
18
32
19
24
20
21
32
K - kurs do przystanku Krakowska Plac Popiełuszki.
M - kurs z pominięciem wjazdu pod Leroy Merlin.
N - kurs z pominięciem wjazdu na Jana Pawła II-Rondo Niepodległości