Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Kwiatkowskiego 01 - Grupa Azoty
kierunek:
Mościce Objazd P.Lwowską
4
55
5
33
53
6
21
40
7
00
21
43
8
13
30
49
9
21
58
10
43
11
17
57
12
32
13
04
45
14
17
36
W
15
01
23
50
16
39
17
39
18
39
19
33
20
36
21
35
22
30
W - nie kursuje w okresie wakacji