Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
41
Krakowska 03 - pl. Popiełuszki
kierunek:
Sag
6
32
7
46
8
9
03
#P
10
11
12
13
03
#P
14
34
15
16
12
#P
17
18
19
12
#P
# - kursuje w okresie od 15 kwietnia do 31 października.
P - kurs do przystanku Przemysłowa - Działki.