Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Glinki
kierunek:
Forteczna
4
57
P
5
46
6
38
7
08
P
8
09
9
13
10
43
11
12
13
13
14
01
P
15
28
16
30
17
18
04
19
34
20
21
04
P
22
13
23
14
K
K - Kurs skrócony do przystanku Koniuchy
P - Kurs ulicami: Polną i Forteczną z ominięciem ulic: Ugory, Watzenrodego i Strobanda