Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Witosa
kierunek:
Port Drzewny
5
06
28
53
6
16
40
7
03
09
38
8
08
33
z
38
9
08
38
10
08
38
11
08
38
12
08
38
13
08
38
55
14
15
35
55
15
15
35
55
S
16
15
38
17
08
38
18
08
38
19
08
40
20
25
21
10
55
S
22
40
S
z - zjazd do zajezdni od przystanku Sczanieckiego
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego