Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
131
63. Pułku Piechoty
kierunek:
Rozgarty-Stara Szkoła
5
13
53
6
33
R
7
13
53
8
33
R
9
09
49
10
29
11
09
49
12
29
R
13
09
52
14
29
R
15
09
49
16
29
R
17
09
49
18
33
a
19
13
aR
53
ad
20
33
a
21
13
a
53
ad
22
31
aR
56
adz
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 31.12
z - zjazd do zajezdni od przystanku Plac Rapackiego
R - kurs wykonywany do Przysieka i Rozgart z pominięciem przystanku Port Drzewny.