Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Plac Rapackiego
kierunek:
Forteczna
4
58
5
17
P
36
P
6
06
34
P
7
03
33
P
8
00
31
9
06
35
10
06
36
11
06
36
12
06
36
13
04
P
31
56
14
24
P
53
15
17
55
16
23
53
17
28
48
18
26
19
09
54
20
39
21
24
P
22
09
33
23
04
K
32
K
K - Kurs skrócony do przystanku Koniuchy
P - Kurs ulicami: Polną i Forteczną z ominięciem ulic: Ugory, Watzenrodego i Strobanda