Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
131
Gniewkowska
kierunek:
Rozgarty-Stara Szkoła
4
45
5
15
R
45
R
6
08
R
42
R
7
09
45
8
25
R
40
z
9
05
45
10
25
11
05
R
45
12
25
13
00
30
R
14
00
29
R
57
15
27
R
16
00
29
R
17
00
54
18
24
19
04
R
44
20
24
21
04
44
d
22
22
R
47
dz
d - nie kursuje 31.12
z - zjazd do zajezdni od przystanku Plac Rapackiego
R - kurs wykonywany do Przysieka i Rozgart z pominięciem przystanku Port Drzewny.