Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Targowisko
kierunek:
Św. Antoniego
5
39
6
23
7
10
8
03
49
9
54
10
44
11
34
12
31
13
18
14
04
54
15
44
16
33
17
24
18
24
19
07
d
20
05
d
52
d
21
37
d
22
20
d - nie kursuje 24.12 i 31.12