Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Ligi Polskiej
kierunek:
Port Drzewny
5
07
29
54
6
17
41
7
04
10
39
8
09
34
z
39
9
09
39
10
09
39
11
09
39
12
09
39
13
09
39
56
14
16
36
56
15
16
36
56
S
16
16
39
17
09
39
18
09
39
19
09
41
20
26
21
11
56
S
22
41
S
z - zjazd do zajezdni od przystanku Sczanieckiego
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego