Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Wyszyńskiego
kierunek:
Port Drzewny
5
27
6
12
58
7
43
8
28
9
13
58
10
43
11
28
12
13
58
13
43
14
28
15
13
58
16
43
17
28
18
13
a
58
a
19
43
a
20
27
d
21
12
a
57
aS
22
42
dS
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego