Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
40
Przybyłów
kierunek:
Port Drzewny
5
11
33
58
6
21
46
7
09
15
44
8
14
39
z
44
9
14
44
10
14
44
11
14
44
12
14
44
13
14
44
14
01
21
41
15
01
21
41
16
01
S
21
44
17
14
44
18
14
44
19
14
46
20
30
21
15
22
00
S
45
S
z - zjazd do zajezdni od przystanku Sczanieckiego
S - kurs skrócony do Placu Skalskiego