Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Gniewkowska
kierunek:
Forteczna
4
47
5
06
P
25
P
55
6
22
P
47
7
17
P
44
8
18
52
9
22
52
10
22
52
11
22
52
12
22
50
P
13
17
42
14
10
P
39
15
03
37
16
07
39
17
14
35
18
13
58
19
43
20
28
21
13
P
58
22
22
54
K
23
22
K
K - Kurs skrócony do przystanku Koniuchy
P - Kurs ulicami: Polną i Forteczną z ominięciem ulic: Ugory, Watzenrodego i Strobanda